Viete si predstaviť, že by Váš domov alebo verejný priestor bol taký čistý, že by sa v ňom nenachádzali žiadne vírusy, baktérie, parazity, plesne alebo by ste nepociťovali žiadne nepríjemné zápachy? Prijatie preventívnych opatrení môže pomôcť znížiť závažnosť prerušenia podnikania počas chrípkovej sezóny a iných ohrozujúcich situácií ako sú pandémie, a to znížením pravdepodobnosti prenosu chorôb medzi obyvateľmi. Naša spoločnosť Vám ponúka profesionálne služby v oblasti sanitácie a dezinfekcie vnútorných aj vonkajších priestorov. Chráňte seba aj okolie pred nebezpečným koronavírusom efektívne a zverte sa do rúk odborníkom!

Dezinfekcia verejných priestorov (železničné, autobusové zastávky..)

Je bezpodmienečne nutné brať ohľad na bezpečnosť a pohodlie cestujúcich. Naša spoločnosť poskytuje služby dezinfekcie a sanitácie aj na úrovni údržby exteriérov ako sú autobusové a železničné zastávky. Z externých priestorov odstránime nielen zvyšky jedla, ale aj žuvačky, ostré predmety či vyčistíme prostredie od nežiadúcej buriny.

Zabezpečíme dezinfekciu sedadiel na zástavkách a profesionálne vyčistíme miesta postihnuté grafitmi. Pomocou špeciálnych dezinfekčných prostriedkov a prístrojov zbavíme špiny a baktérií všetky miesta, na ktorých sa denne vyskytuje množstvo cestujúcich.

Dezinfekcia verejných prestranstiev a zastávok - BOZP-skolenia.sk
Dlhodobá ochrana pre vírusmi - BOZP-skolenia.sk

Dlhodobá ochrana pred vírusmi vďaka dezinfekcii

Rýchlo sa šíriace vírusy alebo infekcie predstavujú spoločenskú hrozbu. Popri šíreniu prostredníctvom ľudského kontaktu môžu vírusy a baktérie žiť na vonkajších povrchoch až neuveriteľné dva týždne. Preto okrem upustenia od blízkeho kontaktu s ľuďmi je dôležité udržiavať naše okolité prostredie v bezpečí a dezinfikovať ho. Veríme, že čistý domov neznamená iba jeho neustále upratovanie. Je potrebné myslieť na to, že denne sa členovia rodiny vracajú domov z vonkajšieho prostredia, v ktorom číhajú choroboplodné zárodky na každom rohu.

Dezinfekcia našich príbytkov je preto v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Keď sa rozhodnete pre naše dezinfekčné služby, naši kvalifikovaní odborníci, ktorí sú vybavení špičkovými čistiacimi prostriedkami a prístrojmi, odstránia vírusy, baktérie a iné nežiadúce patogény zo všetkých povrchov interiéru a exteriéru.

Dezinfekcia verejných budov ako sú školy, budovy v správe obci a miest

Administratívne budovy, športové haly, školy alebo výrobné priemyselné budovy predstavujú miesta, kde sa zdržiava najväčší počet ľudí. Dôkladná a pravidelná dezinfekcia týchto priestorov zabezpečí, aby aj tieto miesta predstavovali čisté a zdravé prostredie.

Rozumieme výzvam, ktorým čelia organizácie verejného sektora, ktoré potrebujú znížiť náklady a zároveň udržiavať čisté a hygienické pracovné prostredie. Naše vysoké štandardy poskytujú návštevníkom týchto lokalít vynikajúci prvý dojem, zlepšia morálku ich zamestnancov a eliminujú riziká nákazy a chorôb.

Dezinfekcia škôl a verejných budov - BOZP-skolenia.sk
Dezinfekcia domov a bytov - BOZP-skolenia.sk

Dezinfekcia bytov a domov

Pokiaľ ide o dezinfekciu a sanitáciu vášho domu, bytu alebo kancelárie, náš tím je plne vyškolený a vybavený na pomoc. Vedomosť, že priestor, kde trávite väčšinu svojho času je čistý a bez choroboplodných zárodkov vám prinesie vnútorný pokoj. Chráňte seba aj svojich blízkych.

Chápeme, že každý interiér má svoje osobitné špecifikácie, a preto pristupujeme k dezinfekcii a čisteniu presne podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Ak potrebujete spoločnosť, ktorá vám poskytne viac ako len čistenie, potom sme tu práve my, aby sme vám pomohli.

Dezinfekcia studne

Podzemná voda, ktorú užívate z vlastnej studne, nie je 100% čistá voda. Obsahuje zložky akými sú minerály, ale aj mikróby a baktérie. Väčšina mikroskopických látok vo vode je neškodná, spôsobujú iba inú chuť alebo vôňu vody, či dokonca spôsobia jej zafarbenie. Bohužiaľ, v niektorých prípadoch táto voda obsahuje škodlivé látky pre ľudí, ktoré spôsobujú rôzne ochorenia s vedľajšími príznakmi ako je horúčka alebo nevoľnosť.

Preto by vlastníci studní mali ich vodu pravidelne testovať a v prípade potreby chemicky upravovať. Dezinfekciu studní musí mať každý jej majiteľ na pamäti a my vám s touto činnosťou radi pomôžeme. Vďaka nám budete môcť  bezpečnú vodu zo studne užívať aj naďalej.

Dezinfekcia studní - BOZP-skolenia.sk
Profesionálna dezifekcia po havárii - BOZP-skolenia.sk

Dezinfekcia po havárií kanalizácie

Čistenie a dezinfekcia po havárií kanalizácie je nepríjemnou záležitosťou pre dotknutých majiteľov priestorov. Znečistenie kanalizáciou vyžaduje profesionálne služby dezinfekcie, pretože mydlo a voda nie sú dostatočne silné látky na dekontamináciu povrchov a nepríjemný zápach môže pretrvávať aj po počiatočnom vyčistení.

Biologické nebezpečenstvo spôsobené únikom z kanalizácie môže zase spôsobiť šírenie choroboplodných zárodkov či plesní. Prenechajte preto čistenie priestorov po havárií odborníkom. Nielenže vydezinfikujeme všetky zákutia dotknuté haváriou kanalizácie, ale aj odčerpáme zostatkovú vodu a odstránime z priestorov prebytočnú vlhkosť.