Online školenia BOZP a OPP v piatich rôznych jazykoch - 3MON

Vstúpte do sveta moderného vzdelávania s našou službou E-learning BOZP. Ponúkame vám inovatívny a efektívny spôsob, ako zabezpečiť, že vaši zamestnanci budú plne informovaní a pripravení na dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a noriem.

Prečo si vybrať náš e-learning BOZP?

• Flexibilita a komfort: učte sa kedykoľvek a kdekoľvek. Naša online platforma umožňuje prístup k vzdelávacím materiálom 24/7, takže sa môžete učiť v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.

• Aktuálnosť obsahu: naše kurzy sú pravidelne aktualizované v súlade s najnovšími legislatívnymi zmenami a best practices, aby ste mali vždy aktuálne informácie.

• Interaktívne materiály: vzdelávacie moduly sú navrhnuté tak, aby boli interaktívne a zábavné, čo pomáha udržať pozornosť a zvýšiť efektivitu učenia.

• Certifikácia: po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý je platný a uznávaný v súlade s legislatívou SR.

• Široká ponuka kurzov: pokrývame rôzne oblasti BOZP, od základných školení po špecializované kurzy pre konkrétne odvetvia.

Pre koho je E-learning BOZP určený?

• Firmy a organizácie: zabezpečte, že vaši zamestnanci sú vyškolení v súlade so zákonnými požiadavkami.
  • Jednotlivci: zvýšte svoju kvalifikáciu a bezpečnostné povedomie, čím zvýšite svoju hodnotu na pracovnom trhu.
  • Školy a vzdelávacie inštitúcie: poskytnite študentom základné znalosti o bezpečnosti na pracovisku.

Bezpečnosť na pracovisku je naša priorita. Spojte sa s nami a zaistite si bezproblémový a bezpečný pracovný deň s naším e-learningom BOZP.

Máme pre vás pripravenú širokú ponuku online školení

Online školenia BOZP a OPP v štyroch rôznych jazkoch - 3MON

Školenie BOZP

Chráňte seba a svojich zamestnancov s komplexným školením BOZP, ktoré vám poskytne všetky potrebné znalosti o bezpečnosti a ochrane zdravia na pracovisku.

Jazyky: SK, EN, UA, RU, HU

Školenie ochrany pred požiarmi - 3MON

Ochrana pred požiarmi

Zabezpečte bezpečnosť vašich priestorov a personálu pomocou školenia OPP, ktoré pokrýva prevenciu, príčiny požiarov a správne postupy pri evakuácii.

Jazyky: SK, EN, UA, RU, HU

E-learning BOZP a práca z domu - 3MON

BOZP a práca z domu

Školenie špeciálne navrhnuté pre tých, ktorí pracujú z domu, zamerané na ergonomické pracovisko, bezpečnosť práce a ochranu zdravia.

Školenie vodičov refrentských vozidiel - BOZP školenia

Vodiči

Pre vodičov profesionálov aj príležitostných šoférov – získajte vedomosti o bezpečnej jazde, právnych požiadavkách a ochrane zdravia na cestách.

Školenie BOZP pre práce vo výškach - 3MON

Výšky

Zaistite bezpečnosť pri práci vo výškach s naším školením, ktoré zahŕňa správne postupy, používanie OOPP a zvládanie rizík.

Školenie práce s chemickými látkami z hľadiska BOZP - 3MON

Chemické látky

Ochrana zdravia a bezpečnosť pri manipulácii s nebezpečnými chemikáliami – naučte sa správne postupy a právne požiadavky s naším školením.

Diizokyanáty A - Všeobecná odborná príprava

Základné školenie o bezpečnej manipulácii s diizokyanátmi – zistite, ako znížiť riziká spojené s ich používaním a chrániť svoje zdravie.

Diizokyanáty A+B - Stredne pokročilá odborná príprava

Pokročilejšie školenie o manipulácii s diizokyanátmi pre tých, ktorí potrebujú hlbšie vedomosti a praktické zručnosti pri práci s týmito chemikáliami.

Diizokyanáty A+B+C - Pokročilá odborná príprava

Komplexná príprava pre pokročilých užívateľov diizokyanátov, pokrývajúca všetky aspekty bezpečnosti a správneho používania týchto látok.

Poučená osoba paragraf 20 - BOZP školenia od 3MON

Poučená osoba §20

Školenie pre osoby poučené podľa §20 zákona, ktoré im poskytne potrebné znalosti o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.

Školenie prvej pomoci - BOZP školenia

Prvá pomoc

Naučte sa, ako správne poskytnúť prvú pomoc v rôznych situáciách a zachráňte životy s naším interaktívnym a praktickým školením.

Školenie ako na hygiénu potravín - BOZP školenia od 3MON

Hygiena potravín

Školenie pre všetkých, ktorí pracujú s potravinami – naučte sa, ako zabezpečiť hygienu, bezpečnosť a kvalitu potravín.

Manipulácia s tlakovými fľašami - 3MON

Manipulácia s tlakovými fľašami

Získajte dôležité vedomosti o správnej manipulácii, skladovaní a používaní tlakových fliaš pre bezpečnosť a ochranu zdravia.

BOZP školenie k tlakovým nádobám - 3MON

Tlakové nádoby - stabilné

Školenie pre bezpečné používanie a údržbu stabilných tlakových nádob v súlade s platnou legislatívou a normami.

Školenie Žeriavy - BOZP školenia od 3MON

Žeriavy, zdvíhadlá, vrátky

Zabezpečte efektívnu a bezpečnú prevádzku žeriavov, zdvíhadiel a vrátkov s naším odborným školením pre operátorov a technikov.

Práca s pohyblivou plošinou - BOZP školenia

Pohyblívá pracovná plošina

Školenie zamerané na bezpečnú obsluhu a údržbu pohyblivých pracovných plošín pre všetky odvetvia.

Školenie zdvíhacieho príslušenstva - BOZP školenia od 3MON

Prídavné zdvíhacie príslušenstvo

Naučte sa správne používanie a údržbu prídavného zdvíhacieho príslušenstva pre zaistenie bezpečnosti a efektivity na pracovisku.

Školenie na brány so zdvihom nad 2,7m - BOZP školenia od 3MON

Brány so zdvihom nad 2,7m

Školenie o bezpečnom ovládaní a údržbe brán so zdvihom nad 2,7 metra pre prevenciu úrazov a zabezpečenie bezproblémovej prevádzky.

Online kurz viazača bremien - BOZP školenia od 3MON

Viazač bremien

Získajte zručnosti potrebné pre bezpečné viazanie a manipuláciu s bremenami s naším odborným školením.

Civilná ochrana - BOZP školenia od 3MON

Civilná ochrana

Pripravte seba a svoj tím na neočakávané situácie s naším školením civilnej ochrany, ktoré zahŕňa evakuačné plány, záchranné postupy a krízové riadenie.

Jazyky: SK

Máte záujem o e-learning? Neváhajte nás kontaktovať.